Hakkımızda

Yaşamınıza Değer ve Renk Katan Ürünler
DEKOSET markamız 1991 yılında kurulmuştur. İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek, kaliteli ve sağlam ürün imkânı sağlamak temel prensiplerimizdendir. Gelişen pazarda işyeri ve konut zeminlerinde uygulanacak ürünleri ulusal ve uluslararası seviyede yakından takip edip piyasanın taleplerine en doğru ürünü, en uygun biçimde karşılamayı kendine ilke edinen Okur Zemin, istikrarlı büyümesini sürdürmeye devam etmektedir. Özellikle karo halı ile ilgili son yıllarda gelişen pazara ayak uyduran firmamız, saygı ve hoşgörüden taviz vermeden sektöründe öncü bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Nasıl çalıştığımız ve müşterilerimiz için denediğimiz hakkında

Video izleyin

01. NELER YAPIYORUZ?

Firmamız karo halı, PVC yer kaplaması, laminat parke, yükseltilmiş döşeme ve çeşitli zemin kaplamaları alanında hizmet vererek pazar içerisinde satışlarını yükseltmeyi hedeflemektedir. Merkezi Kocaeli/Gebze’de bulunan Dekoset, İstanbul Ataşehir'de bulunan bölge müdürlüğü ile iki bölgede faaliyetlerini sürdürmektedir. Yurtiçi ve yurtdışında bulunan önde gelen iç mekân zemin kaplama malzeme üreticilerinin ürünlerini doğrudan temin ederek, ülke çapındaki yaygın satış ağı üzerinden satışını yapmakta ve projelere uygulatmaktadır.

02. VİZYON VE MİSYONUMUZ

Vizyon; Yaşama değer ve renk katan öncü bir kuruluş olmaktır. 

Misyon; Doğru ürün ve hizmeti doğru fiyatla, doğru zamanda sunarak kaliteyi müşterilerimize yaşatmaktır.

Architects
with different approach

10

Awards gained

315

Happy customers

17

Years experience

95

Undergo training

Designer services are no longer a luxury

We are sincerely convinced that using the services of architects and designers in our time is not a luxury, but a conscious

Daniel Nikolson
Martin Fletcher
  • Durability

    Exclusive 10 year warrantly

  • Modern interior

    Exclusive 10 year warrantly

  • Professional team

    Many awards in the interior design

Thanks for your sweet words to us